Ciężko jest samodzielnie określić potrzeby naszej skóry. Na jej kondycję wpływa wiele czynników, których dokładna analiza jest trudna i czasochłonna. Z pomocą natomiast przychodzą nasi doświadczeni eksperci! Pomogą oni Państwu nie tylko w zidentyfikowaniu problemu, ale również w doborze najlepszych zabiegów pielęgnacyjnych. Nasz personel jest świetnie zapoznany z bogatą dziś ofertą nowoczesnej kosmetologii i medycyny estetycznej.

Dzięki konsultacji kosmetologicznej dowiedzą się Państwo, w jaki sposób prawidłowo zadbać o swoją twarz i ciało. Wspólnie zadbamy o to, żeby czuli się Państwo jak najlepiej we własnej skórze! 🥰

Konsultacja kosmetologiczna w CosmoBelle Medical Center:

Podczas wizyty w naszej specjalistycznej klinice, w pierwszej kolejności wykwalifikowany kosmetolog naszej kliniki medycznej przeprowadzi z Państwem dokładny wywiad. To właśnie ta rozmowa ze specjalistą jest podstawą dla ustalenia faktycznych potrzeb skóry i ułożenia indywidualnego planu pielęgnacji. Naszą misją jest zapewnienie Państwu najlepszych możliwych efektów w jak najkrótszym czasie. 

Ułożony specjalnie dla Państwa plan zabiegowy, pozwoli nie tylko zwalczyć defekty, ale również da nam podstawę do przedstawienia najodpowiedniejszej pielęgnacji. To z kolei pozwoli Państwu cieszyć się zdrowym i pięknym wyglądem na długie lata.


Podczas zabiegów korzystamy jedynie z najwyższej klasy produktów. Głęboko wierzymy, że to właśnie jakość świadczonych przez nas usług i zadowolenie naszych klientów, są najlepszą wizytówką CosmoBelle Medical Center.

Dopasowane indywidualnie zabiegi, w połączeniu z zespołową pracą naszych ekspertów, są najszybszą drogą do osiągnięcia wymarzonych rezultatów!

Zadzwoń do nas bądź napisz i umów się już dziś ❤️

Zapraszamy do zapisów!
CosmoBelle Medical Center
Ul. Gen. Jankego 14,
40-612 Katowice
Tel: +48 509 563 700