Ekspert poleca: lipolaser

Dzięki zaawansowanej technologii, opartej na wiązce światła czerwonego,  lipolaser dociera bezpośrednio do komórek tłuszczowych i powoduje ich natychmiastowy rozpad. Zabieg z użyciem lipolasera jest więc fantastycznym sposobem na błyskawiczne zmniejszenie obwodu danego obszaru. Nie niesie to żadnego ryzyka uszkodzenia okolicznych tkanek, które znajdują się w danym obszarze zabiegowym.

Precyzyjna głowica tego urządzenia, generuje zimną wiązkę laserową w postaci kolumnowej, która precyzyjnie oddziałuje na komórki tkanki tłuszczowej. Dodatkowo, lipolaser stymuluje układ limfatyczny, dzięki czemu wspomaga nasze naturalne procesy metaboliczne organizmu.

Zabieg jest bezpieczny i całkowicie bezbolesny, a rezultaty zabiegu widoczne są już po pierwszej wizycie.


Efekty:

  • Intensywana redukacja tkanki tłuszczowej
  • Wysmuklenie sylwetki
  • Stymulacja funkcji metabolicznych organizmu
  • Redukcja cellulitu
  • Odblokowanie kanałów limfatycznych
  • Odmłodzanie i regeneracja naszego ciała
Bezpośrednio po zabiegu, możemy zauważyć utratę centymetrów na obszarze zabiegowym oraz piękne wygładzenie naszej skóry.

Lipolaser w CosmoBelle Medical Center, najczęściej wykonujemy w terapii skojarzeniowej z takimi zabiegami jak EMS (elektrostymulacja mięśniowa) i Modelowanie 5D.

💡Terapia skojarzeniowa polega na łączeniu różnych technologii w celu uzyskania znacznie lepszych efektów.


Zapraszamy do wykonania profesjonalnej konsultacji kosmetologicznej w celu uzyskania spersonalizowanego planu zabiegowego.

Zapraszam na konsultację,
Teresa Seemann
CosmoBelle Medical Center
Tel: +48 509 563 700

Call Now ButtonKliknij i zadzwoń!