Czas zadbać o swoją skórę po wakacjach! 

Po cudownym okresie wakacyjnym, pełnym słońca, morza i pięknych wspomnień, warto pamiętać o pielęgnacji swojej skóry, która mogła doświadczyć intensywnego działania czynników zewnętrznych. W CosmoBelle Medical Center przygotowałyśmy dla Ciebie specjalne zabiegi, aby Twoja skóra wróciła do pełni blasku i zdrowego wyglądu! 

Pielęgnacja skóry po wakacjach

 

Po wakacjach najlepiej sprawdzą się:

-Zabiegi oczyszczające i nawilżające

Nasze profesjonalne zabiegi oczyszczające i nawilżające, pozwolą usunąć wszelkie zanieczyszczenia, nadmiar sebum i martwe komórki skóry, które mogą pojawić się po wakacjach. Skóra odzyska promienny wygląd, a Ty poczujesz się odświeżona i pełna energii!

-Zabiegi redukujące przebarwienia i plamy

Długotrwałe narażenie skóry na słońce może powodować powstawanie niechcianych przebarwień i plam. Nasze zaawansowane zabiegi na redukcję przebarwień pomogą Ci pozbyć się tych problemów, przywracając skórze jednolity koloryt.

-Zabiegi rewitalizujące 

Twoja skóra potrzebuje teraz wyjątkowej rewitalizacji! Nasze specjalne zabiegi rewitalizacyjne dostarczą jej niezbędnych składników odżywczych, witamin i minerałów, które przywrócą blask i zdrowy wygląd Twojej cery.

-Zabiegi relaksujące

Nasza klinika to miejsce, gdzie nie tylko zadbasz o swoją skórę, ale również zrelaksujesz się i poczujesz wyjątkową atmosferę odprężenia. Nasz doświadczony zespół kosmetologów zadba o każdy detal, abyś mogła cieszyć się kompleksową pielęgnacją w najwyższym komforcie.

Nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami, aby umówić się na wizytę i dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach pielęgnacyjnych po wakacjach. Twój piękny i zdrowy wygląd czeka na Ciebie!

 

Pamiętaj, odpowiednia pielęgnacja skóry po wakacjach to podstawa!

Zapraszamy do kontaktu! 

Zobacz również: 5 ZASAD LETNIEJ PIELĘGNACJI TWARZYCosmoBelle Medical Center
Ul. Gen. Jankego 14,
40-612 Katowice
Tel: +48 509 563 700


💡 Do CosmoBelle Medical Center łatwo dojedziesz z Chorzowa, Mikołowa, Tychów, Łazisk, Rudy Śląskiej, Sosnowca i Mysłowic 🙂