Czym jest cellulit?

Cellulit jest potocznie nazywany pomarańczową skórą, powstaje poprzez niewłaściwe rozmieszczenie oraz zbyt mocne odkładanie się pod skórą tkanki tłuszczowej i wody niezależnie od masy ciała. Taka kumulacja sprawia, że na skórze zauważamy widoczne zgrubienia i zagłębienia. Występuje tam, gdzie gromadzi się jej najwięcej, czyli na udach, pośladkach, brzuchu oraz przedramionach.

 

Jak skutecznie pozbyć się cellulitu? Katowice, Mikołów, Chorzów.

 

Wyróżnić można  trzy rodzaje cellulitu: 

-cellulit wodny – jest skutkiem nagromadzenia się wody w tkance podskórnej,

-cellulit tłuszczowy – powstaje w wyniku rozrostu komórek tkanek tłuszczowych,

-cellulit cyrkulacyjny – jest to połączenie cech cellulitu wodnego oraz cellulitu tłuszczowego.

Czy wiesz, że cellulit to problem blisko 90% kobiet?

Jak skutecznie z nim walczyć? 

Istnieje wiele sposobów na walkę z cellulitem, jednak podstawę stanowi prawidłowa dieta i nawadnianie oraz odpowiednio dobrane zabiegi kosmetologiczne. W Naszej klinice oferujemy szereg profesjonalnych zabiegów, które pozwolą Ci skutecznie z nim walczyć! 

 

Nasze TOPOWE zabiegi w walce z cellulitem: 

-Fala uderzeniowa – zabieg oparty na fali akustycznej, docierającej w głąb tkanki intensywnie rozbijającej jej zwłóknienia oraz wyrównującej powierzchnię skóry.

-Modelowanie 5D – działa na ciało w kilku wymiarach – ujędrnia skórę pobudzając produkcję kolagenu i elastyny, redukuje tkankę tłuszczową, a także usuwa cellulit.

-Elektrostymulacja mięśni – zabieg oprócz tego, że rozbudowuje mięśnie i błyskawicznie spala tłuszcz w nieinwazyjny i bezbolesny sposób, to przede wszystkim wyszczupla obszary zabiegowe oraz redukuje cellulit. 

-Zabieg z wykorzystaniem fali radiowej oraz ultradźwiękowej – pozbędziesz się uporczywej tkanki tłuszczowej, zlikwidujesz niechciany cellulit oraz ujędrnisz skórę. 

 

Jesteś zainteresowana zabiegami na cellulit? 

Skontaktuj się z nami, a my dobierzemy odpowiednią kurację dla Ciebie! Zadbamy o Ciebie jak nikt inny! 

Zapraszamy do kontaktu! 

 

Zobacz również: 

Fakty i mity na temat laserowej redukcji owłosienia

CosmoBelle Medical Center
Ul. Gen. Jankego 14,
40-612 Katowice
Tel: +48 509 563 700


💡 Do CosmoBelle Medical Center łatwo dojedziesz z Chorzowa, Mikołowa, Tychów, Łazisk, Rudy Śląskiej, Sosnowca i Mysłowic 🙂

Call Now ButtonKliknij i zadzwoń!