LASEROWA REDUKCJA OWŁOSIENIE 

Epilacja laserowa to obecnie najbardziej efektywny sposób na redukcję zbędnego owłosienia. W naszej klinice CosmoBelle Medical Center znajdziesz najnowocześniejszy laser – emitujący aż trzy długości fal podczas jednego impulsu. Moc lasera oddziałuje na mieszki włosowe uszkadza je, co prowadzi do zmniejszenia ilości niechcianych włosów i zahamowania odrostu nowych. 

Mity i fakty na temat laserowej redukcji owłosienia. Katowice, Chorzów, Tychy, Mikołów.

POZNAJ NAJPOPULARNIEJSZE MITY I FAKTY NA TEMAT LASEROWEJ REDUKCJI OWŁOSIENIA!

1.Przed zabiegiem odbywa się konsultacja kwalifikująca do zabiegu.

Informujemy klienta co należy wiedzieć przed zabiegiem laserowego usuwania owłosienia, wykluczamy ewentualne przeciwwskazania oraz rozplanowujemy indywidualny program epilacyjny. 

2.Laserowa redukcja owłosienia jest w pełni bezpieczna dla skóry. 

Zabieg jest za całkowicie bezpieczny. Światło oddziałuje bezpośrednio na mieszek włosa, nie naruszając przy tym delikatnego naskórka, w związku z tym, może być stosowany w miejscach podatnych na podrażnienia takich jak bikini i pachy. 

3.Przed zabiegiem laserowej redukcji owłosienia nie można się opalać. 

Przed zabiegiem laserowej redukcji owłosienia należy przez cztery tygodnie unikać słońca oraz nie stosować samoopalaczy. Niestosowanie się do tej zasady może wpłynąć na skuteczność zabiegu. 

 

MITY NA TEMAT LASEROWEGO USUWANIA PRZEBARWIEŃ 

1.Likwidacja owłosienia następuje po 1 zabiegu

Ze względu na różne tempo wzrostu włosów na naszej skórze, do całkowitego usunięcia konieczne jest przeprowadzenie kilku zabiegów. Zwykle należy wykonać cykl 6 – 8 zabiegów w odstępach około 7 tygodni.

2.Laserową redukcję owłosienia można przeprowadzić w każdym momencie. 

Do depilacji trzeba się odpowiednio przygotować. W okresie od 4 do 8 tygodni należy zaprzestać wyrywania włosków (depilatorem, czy woskiem), a bezpośrednio przed zabiegiem trzeba je zgolić. 

3.Laserowa redukcja owłosienia jest bezbolesna.

Ból przy laserowej redukcji owłosienia jest kwestią indywidualną, jak wizyta u dentysty. Dla jednych jest to bardziej bolesna, dla innych mniej lub w ogóle. Dużo zależy od depilowanych miejsc, indywidualnych predyspozycji oraz cyklu dnia u kobiet. 

CHCESZ POZBYĆ SIĘ NADMIERNEGO OWŁOSIENIA?

Zapraszamy na bezpłatną próbę laserową, podczas której można osobiście wypróbować zabieg.

Zapisz się już dziś!

CosmoBelle Medical Center

Ul. Gen. Jankego 14,

40-612 Katowice

Tel: +48 509 563 700