POZBĄDŹ SIĘ PRZEBARWIEŃ! 

Przebarwienia, czyli widoczne na skórze plamy różnej wielkości i nieregularnym kształcie, to nic innego jak zaburzenia barwnikowe, które wynikają z nadmiernego nagromadzenia się pigmentu w skórze. 

Jak pozbyć się przebarwień? Top salon kosmetyczny Katowice.

 

Przebarwienia można podzielić na: 

-przebarwienia słoneczne – są spowodowane długotrwałą ekspozycją na słońce bez odpowiedniego zabezpieczenia skóry.

-przebarwienia pozapalne – powstają w miejscu, gdzie występował przewlekły stan zapalny. Pojawiają się w wyniku zmian trądzikowych, alergicznych oraz urazów. 

-ostuda (melasma) – to przebarwienia charakterystyczne dla kobiet w wieku rozrodczym. Objawiają się nieregularnymi, brązowymi plamami bez oznak zapalenia.

 

O TYM MUSISZ PAMIĘTAĆ!

Podstawę w walce z przebarwieniami stanowi odpowiednia pielęgnacja, stosowanie kremów z filtrem SPF 50 oraz profesjonalne, indywidualnie dobrane zabiegi kosmetologiczne. Na szczęście w CosmoBelle Medical Center mamy na to swoje sposoby! 

 

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszymi kosmetologami, którzy chętnie przeprowadzą z Państwem szczegółową konsultację w celu dobrania odpowiedniej terapii. 

 

Zapraszamy do kontaktu! 

Zobacz również: 

Nadaj blasku Twojej skórze

Jak skutecznie pozbyć się cellulitu?

CosmoBelle Medical Center
Ul. Gen. Jankego 14,
40-612 Katowice
Tel: +48 509 563 700


💡 Do CosmoBelle Medical Center łatwo dojedziesz z Chorzowa, Mikołowa, Tychów, Łazisk, Rudy Śląskiej, Sosnowca i Mysłowic 🙂

Call Now ButtonKliknij i zadzwoń!