Radiofrekwencja mikroigłowa to rodzaj terapii skojarzeniowej, która bez użycia skalpela zwiększa napięcie skóry, usuwa zmarszczki oraz blizny (szczególnie blizny potrądzikowe), doskonale radzi sobie także z rozstępami oraz przebarwieniami.

Dzięki intensywnemu procesowi odbudowy kolagenu wypełniają się drobne zmarszczki, a blizny i rozstępy ulegają spłyceniu lub całkowitej likwidacji.


Zabieg polega na aktywowaniu naturalnych procesów regeneracyjnych skóry za pomocą mikro nakłuć.

? Przed zabiegiem skóra jest miejscowo znieczulana

Towarzysząca mikro nakłuciom radiofrekwencja jest potocznie zwana falą radiową i wzmaga ona efekt intensywnej stymulacji naszej skóry.

Radiofrekwencja używana w zabiegu oparta jest o promieniowanie elektromagnetyczne, które dociera wgłąb skóry i to właśnie ono powoduje efekt nagrzewania się interesujących nas tkanek.


Na pełen efekt trzeba jednak poczekać kolejne kilka tygodni, podczas których w skórze zachodzi proces tworzenia nowego kolagenu, skręcania i zagęszczania jego włókien oraz powstawania pomiędzy nimi nowych połączeń.

Dzięki intensywnej stymulacji skóra staje się napięta i sprężysta, zmarszczki zostają wygładzone, blizny są mniej widoczne, a rozstępy zanikają.


Po zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej możemy oczekiwać nie tylko pięknej miejscowej regeneracji skóry, ale także jej ogólnego odmłodzenia na danym obszarze.

Efekty zabiegu:

– Poprawa napięcia i elastyczności oraz gęstości skóry
– Rozjaśnienie skóry
– Lifting twarzy, szyi oraz dekoltu
– Likwidacja rozstępów
– Zmniejszenie zmarszczek
– Redukcja blizn, blizn potrądzikowych zanikowych
– Redukcja rozszerzonych porów
– Zmniejszenie tzw. „drugiego podbródka” i „chomików”

Zapraszamy do kontaktu,
CosmoBelle Medical Center
Ul. Gen. Jankego 14,
40-612 Katowice
Tel: +48 509 563 700

Dodaj komentarz