Paula Tumala – polska topowa fotomodelka.

Już jako nastolatka startowała w konkursach piękności, w tym w 2011 roku w Wyborach Miss. Została zauważona i niecały rok później pracowała przy pokazie kolekcji  Calvina Kleina. Następnie została twarzą Obsessive Group. 

Wystąpiła w teledysku zespołu Verba do utworu “Młode wilki X” oraz  w teledysku Cleo i Donatana do utworu „My Słowianie” – który okazał się ogromnym hitem. Towarzyszyła Cleo i Donatanowi na konkursie TOPtrendów w Sopocie. Następnie wyjechała wraz z polską reprezentacją na Konkurs Piosenki Eurowizji.

Pozowała dla  CKMu – jej zdjęcie zdobiło okładkę numeru. Jest bardzo energiczną, oryginalną, pomysłową osobą i piękną kobietą.

Natalia Zambrzycka

Od 3 roku roku życia na planie, epizody w klanie, plebani, wszystko przed nami. W wieku 11 lat grałam w teatrze współczesnym w sztuce ‘transfer’ Rez przez Macieja Englerta u boku aktorów takich jak Borys Szyc, Mateusz Damięcki, Danuty Szaflarskiej, Andrzeja Zielińskiego.
Od 10 lat gram jedną z głównych postaci serialu Barwy Szczescia, grałam razem z Izabela Kuna, Olafem Lubaszenką, Krzysztofem Kiersznowskim, Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka i wieloma innymi topowymi polskimi aktorami.

Małgorzata Boroń

Pasjonatka, trener, szkoleniowiec i mistrzyni polski w makijażu permanentnym.
Talent szlifowany na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Prekursorka makijażu permanentnego, która odbyła wiele certyfikowanych szkoleń w tej dziedzinie w Polsce, Niemczech i Szwajcarii.
W 2013 roku została uhonorowana nagrodą Medyczne Spa Roku 2014.
Wydała książkę “Permanentne Piękno” i “Permanent Beauty” w wersji polskiej i anglojęzycznej – książka otrzymała tytuł bestselera roku 2016.
Niekwestionowana ikona stylu w świecie makijażu permanentnego.

Marek Molak

Znany aktor serialowy  z “Barw Szczęścia”, grający tam od 10 lat Hyberta Pyrkę – jedną z głównych ról. Molak jest wokalistą w zespole rockowym AvA, z którym nagrał wydany w maju 2011 minialbum. Napisał m.in. piosenkę Spacer wykonywaną przez fikcyjny zespół „The Gites” z serialu Barwy szczęścia.
W roku 2016 ukazał się zawierający 11 utworów, wydany przez wytwórnię Universal album “Po drugiej stronie”. Grał również role teatralne w spektaklach Piotruś Pan w Teatrze Muzycznym „Roma” oraz Przebudzenie wiosny w Teatrze Rozrywki
.

Jesika Piętak

Piosenkarka, kompozytorka i autorska tekstów. Tworzy i wykonuje muzykę rozrywkową. Na rynku muzycznym prężnie działa od 2010r. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną na fortepianie. Ma na swoim koncie wydane trzy autorskie płyty, dvd z teledyskami, kanał You Tube z wielomilionową grupą odbiorców, a także wieloletnią współpracę z mediami.
Jesika jest bardzo przebojową osobą, zagrała masę koncertów w Polsce, a także zagranicą. Koncert Jesiki to fantastyczne show sceniczne! Towarzyszą jej piękne tancerki, a o ich układy choreograficzne dba znakomity choreograf! Całość dopełniają piękne kreacje tworzone przez projektantkę. Każdy koncert jest wyjątkowy, a to za sprawą pozytywnej energii i bardzo dobrego kontaktu Artystki z publicznością.