Policealna szkoła kosmetyczna

Międzynarodowa Akademia Kosmetyki i Biznesu Cosmobelle

Bazując na naszym ponad 17-letnim doświadczeniu w branży kosmetycznej i szkoleniowej , stworzyliśmy nowoczesną Międzynarodową Akademię Kosmetyki i Biznesu Cosmobelle posiadającą uprawnienia państwowe oraz spełniającą najwyższe standardy kształcenia.

Nowoczesne kierunki,  przyszłościowe specjalizacje, autorski program oraz nowatorskie systemy kształcenia gwarantują wysoki poziom zajęć oraz komfortowe warunki nauki. Międzynarodowa Akademia Kosmetyki i Biznesu Cosmobelle to szkoła kosmetyczna zapewniająca bogate zaplecze dydaktyczne, wykwalifikowaną kadrę oraz jakość kształcenia na najwyższym poziomie.

Wybierając naukę w  studium kosmetycznym Cosmobelle, wykonujesz pierwszy krok do profesjonalizmu! Nasz program nauczania powstał na podstawie  wieloletniego doświadczenia, dlatego oferujemy zajęcia oparte na praktyce, co jest najistotniejsze podczas wykonywania zawodu. Zdobyta wiedza pozwoli na kompleksowe świadczenie usług w branży kosmetycznej. Podczas nauki na kierunku technik usług kosmetycznych zyskasz kompetencje, które umożliwią Ci założenie i prowadzenie własnej działalności lub podjęcie pracy w gabinetach kosmetycznych.

Szkoła roczna i dwuletnia – szeroka oferta

Proponujemy nie tylko kierunki z zakresu kosmetologii. Międzynarodowa Akademia Kosmetyki i Biznesu Cosmobelle w Tychach to również dwuletnia szkoła o specjalizacjach: opiekun medyczny, technik BHP, technik rachunkowości, administracji i inne. Zapraszamy!