powiększanie ust

LIPOSUKCJA
ULTRADŹWIĘKOWA

lewy kafelek
powiększanie ust

LIPOSUKCJA
ULTRADŹWIĘKOWA

Liposukcja ultradźwiękowa wykonywana urządzeniem Liposuction Slim & Beauty Compact to rewolucja w dziedzinie wyszczuplania! Zabieg ten jest całkowicie bezpieczny, nieinwazyjny i bezbolesny, a efekty osiągnięte po serii zabiegów porównywalne są do efektów uzyskanych drogą tradycyjnej liposukcji, jednak bez niedogodności z nią związanych, jak krwiaki, nierówności, ryzyko powikłań, czy długi okres rekonwalescencji.

Liposuction Slim & Beauty Compact to liposukcja bez skalpela i bezinwazyjne usuwanie komórek tłuszczowych. Pozwala ona osiągnąć dobre wyniki bez zabiegów chirurgicznych i bez skutków ubocznych.

Fale ultradźwiękowe różnej częstotliwości od 25-50 kHz niszczą błony komórek tłuszczowych, uwalniając tłuszcz i usuwając w ten sposób lokalnie nagromadzoną tkankę tłuszczową bez naruszania otaczających narządów.
Urządzenie bezpiecznie i perfekcyjnie eliminuje nadmiar centymetrów z brzucha, bioder, pośladków i ud, dokładnie lokalizując tkankę tłuszczową i cellulit.

Komórki tłuszczowe składają się z kwasu tłuszczowego, toksyn, trójglicerydów, cholesterolu itd. Rozerwanie komórek tłuszczowych pod wpływem zabiegu powoduje uwolnienie trójglicerydów z rozbitych pęcherzyków tłuszczowych (depolimeryzację trójglicerydów do glicerolu).Trójglicerydy zebrane przez układ limfatyczny i żylny układ wrotny docierają do dużego krwiobiegu; w większości są usuwane przez nerki, część z nich trafia do wątroby, gdzie zostają połączone w lipoproteiny.

Zastosowanie
Zabiegi wykorzystujące kawitację ultradźwiękową dedykowane są osobom, które chcą ładnie wymodelować sylwetkę i wspomóc swoją dietę. Dzięki takim procedurom można przyspieszyć odchudzanie i szybciej zobaczyć zaskakujące efekty. Niewątpliwym atutem tego typu zabiegów jest całkowite bezpieczeństwo powiązane z brakiem konieczności użycia skalpela oraz znieczulenia miejscowego. Bezpośrednio po zabiegu można powrócić do swoich zajęć.

Odpowiednio zastosowana kawitacja ultradźwiękowa doskonale modeluje wybrane partie ciała, z których nie możemy pozbyć się nadmiaru tłuszczu ćwicząc lub stosując diety. Zabiegi tego typu nie naruszają otaczających tłuszcz tkanek, naczyń krwionośnych oraz nerwów.

Zalecenia
Zalecane jest wykonanie co najmniej 6 zabiegów w odstępach 2-3 dniowych. Po zabiegu powinno się pić dużo wody( co najmniej 2 litry na dobę) Zastosowanie się do zaleceń dietetycznych ułatwia wydalanie tłuszczu z organizmu, jednocześnie zmniejszając obciążenie wątroby.
Wyjątkową skuteczność w walce z cellulitem i tkanką tłuszczową daje połączenie Endermologii – terapii próżniowej z zabiegiem liposukcji ultradźwiękowej.

Działanie

  • redukcja tkanki tłuszczowej,
  • wyszczuplenie i modelowanie sylwetki,
  • likwidacja cellulitu,
  • ujędrnienie
  • stymulacja przemiany materii, poprawa metabolizmu.

Zalety

• intensywne modelowanie wybranych partii ciała,
• zabieg całkowicie nieinwazyjny i bezbolesny,
• skuteczne zmniejszenie obwodu ciała,
• nie powoduje efektu jojo

Cennik

– karnet 4x 480 zł
– karnet 8x 960 zł
cosmobelle clinic tychy endermologia terapia liposukcja promocja karnety odchudzanie