Istnieją metody na walkę ze starzeniem się skóry! 

Każdy z nas zauważa skutki  starzenia się skóry takie jak zmarszczki, przebarwienia, brak elastyczności skóry oraz jej wiotkość. Na szczęście istnieją metody, aby z nimi walczyć! Jedną z nich są STYMULATORY TKANKOWE. 

 

STYMULATORY TKANKOWE – co musisz wiedzieć?

Stymulatory tkankowe to preparaty, które mają za zadanie szybko odbudować strukturę skóry poprzez stymulację komórek skóry, kolagenu i elastyny. Po zaaplikowaniu dają widoczne, naturalne efekty i przyczyniają się do poprawy jędrności, gęstości oraz jakości skóry. To nasz sposób na wyjątkowe odmłodzenie i spowolnienie naturalnych procesów starzenia się skóry! 

Zabieg z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych nie wpływa na zmianę rysów twarzy pod względem wolumetrycznym, ale przyczynia się do skracania włókien kolagenowych, co w konsekwencji prowadzi do zagęszczenia struktur skóry, liftingu oraz ogólnej poprawy owalu. 

stymulatory tkankowe - zastosowanie zabiegu

Wskazania

Wskazaniem do wykonania zabiegu są przede wszystkim: 

-oznaki starzenia się skóry 

-utrata jędrności, gęstości i elastyczności skóry 

-widoczne zmarszczki

-kurze łapki 

-zaburzony owal twarzy, 

-mocno uwidoczniona bruzda nosowo-wargowa

-poszarzała, sucha skóra

Oprócz tego, zabieg zalecany jest osobom, zmagającym się z takimi problemami jak cienie i worki pod oczami oraz przebarwienia skóry. 

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszymi kosmetologami, którzy chętnie przeprowadzą z Państwem szczegółową konsultację w celu dobrania odpowiedniej terapii.

Zapraszamy do kontaktu!

Zobacz również:

Światowa nowość w CosmoBelle

Jak nadać elastyczności wiotkiej skórze?

CosmoBelle Medical Center
Ul. Gen. Jankego 14,
40-612 Katowice
Tel: +48 509 563 700


💡 Do CosmoBelle Medical Center łatwo dojedziesz z Chorzowa, Mikołowa, Tychów, Łazisk, Rudy Śląskiej, Sosnowca i Mysłowic 🙂

Call Now ButtonKliknij i zadzwoń!