powiększanie ust

GLAMOUR
EYES

lewy kafelek
powiększanie ust

GLAMOUR
EYES

GLAMOUR EYES BY COSMOBELLE
Nowe spojrzenie na świat nowoczesności i piękna

Mamy przyjemność przedstawić innowacyjny, w 100% bezpieczny, naturalny i trwały sposób na spektakularne przedłużenie, zagęszczenie, pogrubienie i podkręcenie rzęs.
Opracowany przez ekspertów COSMOBELLE system Glamour Eyes to najnowsze osiągnięcie w dziedzinie kosmetyki, polegające na precyzyjnym, trwałym doklejaniu naturalnych lub syntetycznych rzęs do własnych włosek po włosku.
Dzięki temu osiągany jest olśniewający efekt lekkości i naturalności, który spowoduje, że Twoje spojrzenie nabierze niespotykanej wyjątkowości, głębi oraz wyrazu o jakim zawsze marzyłaś.

Poprawnie wykonana aplikacja rzęs Glamour Eyes zapewnia ich utrzymanie się do 2 miesięcy.
Zachowanie odpowiedniej gęstości rzęs wymaga jednak ich uzupełniania co 2 tygodnie, co spowodowane jest naturalnym cyklem życia naturalnych rzęs, które co 60 do 90 dni wypadają i zastępowane są nowymi.
Dla wydłużenia czasu pomiędzy założeniem, a uzupełnieniem rzęsy syntetyczne doklejane są do naturalnych rzęs będących w fazie wzrostu czyli tych najkrótszych. Założone rzęsy można usunąć w dowolnym momencie bez jakiegokolwiek uszczerbku dla naszych naturalnych rzęs.
W tym celu opracowany został odpowiedni niezawierający alkoholu ani acetonu preparat, który usuwa jedynie klej z przedłużonych rzęs. Jego formuła delikatnie pielęgnuje rzęsy i delikatną skórę wokół oczu.

Pozwól sobie
na odrobinę luksusu.
Poczuj się piękna
i pewna siebie!

Pozwól sobie
na odrobinę luksusu.
Poczuj się piękna
i pewna siebie!

Zaletą Glamour Eyes, poza uzyskaniem niepowtarzalnego efektu długich, gęstych i idealnie podkręconych rzęs, jest to, że są one odporne na wodę, łzy, pot.
Nie ulegają uszkodzeniom się podczas spania, pływania czy nawet korzystania z solarium lub z sauny.
W celu utrzymania nieskazitelnych rzęs zaleca się stosowanie płynu do demakijażu na bazie wody.
Ponadto nie powinno się stosować zalotki, która powodując duży nacisk, zarówno na naturalne jak i doklejone rzęsy, mogłaby spowodować ich złamanie.

Testowany farmaceutycznie system Glamour Eyes to w pełni bezpieczne składniki nie wykazujące negatywnego wpływu na stan oczu, powiek i naturalnych rzęs.
Można spokojnie poddać się zabiegowi nosząc szkła kontaktowe.
Odpowiednie właściwości kleju stosowanego podczas zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs sprawiają, że po jego nałożeniu na naturalną rzęsę zamienia się on w łagodną i elastyczną, polipeptydową więź, która pozwala rzęsom pozostać naturalnie giętkimi.
Stosowany klej pozwala na komfortową i bezbolesną aplikację rzęs gwarantując przy tym maksimum wytrzymałości i odporności.
Dla zapewnienia maksimum zadowolenia rzęsy Glamour Eyes, wykonane z najwyższej jakości włókna syntetycznego odpornego na odkształcanie, są błyszczące o intensywnym kolorze brązu lub czerni (dostępne także w wielu innych kolorach, m.in. brązowo-złote, kasztanowe, niebieskie, czerwone, zielone, różowe, fioletowe) oraz idealnie wyprofilowane i naturalnie podkręcone.
Występują w formie pojedynczych rzęs, jak i formie kępek w kilku długościach od XS do L.
Rzęsy zróżnicowane są również pod względem grubości jak i stopnia ich podkręcenia.

Przed zabiegiem nie należy podkręcać rzęs ani używać tuszu.
Twarz należy dokładnie umyć i odtłuścić.
W przypadku noszenia szkieł kontaktowych soczewki należy wyjąć.
Pozostałe czynności zostaną wykonane w salonie.

Cennik

– Założenie

190 zł

– Korekta duża

90 zł

– Korekta mała

50 zł

– Ściągnięcie rzęs

40 zł