Jest to całkowicie bezbolesna oraz bezpieczna metoda usuwania tkanki tłuszczowej, polegająca na jej wymrażaniu. Selektywne chłodzenie komórek tłuszczowych wykonywane podczas zabiegu powoduje ich rozpad, a dzięki naturalnym procesom metabolicznym ochłodzone cząsteczki są stopniowo eliminowane z organizmu. Tym samym tkanka tłuszczowa zmniejsza swą objętość w danym obszarze.

KOSMETOLOGIA

ESTETYCZNA

 

 

KOSMETOLOGIA

ESTETYCZNA

cosmobelle clinic tychy - karboksyterapia
cosmobelle clinic tychy - karboksyterapia

wiecej

CosmoBelle Medical Center– Katowice
Nowoczesna kosmetyka w służbie Twojego piękna

Cosmobelle Medical Center to wyjątkowe miejsce w Katowicach, w którym pielęgnujemy piękno, witalność i zdrowie, pomagamy się zrelaksować, odzyskać młodość i zwalczyć urodowe problemy. Podaruj sobie odrobinę luksusu, zadbaj o ciało, a ukoisz również umysł.

Nasz salon opracował unikalną ofertę nowoczesnych zabiegów kosmetycznych, która jest odpowiedzią na rozmaite potrzeby kobiet i mężczyzn w różnym wieku. Chcemy, aby nasze usługi zadowoliły nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego preferujemy innowacyjne urządzenia kosmetologiczne oraz najlepsze preparaty umożliwiające wykonywanie skutecznych i efektownych zabiegów.

Odchudzanie, medycyna estetyczna i poradnie w jednym miejscu

Nasza wiedza i doświadczenie pozwoliły stworzyć miejsce, w którym łączymy usługi kosmetyczne, zabiegi kosmetologii estetycznej , poradnie specjalistyczne oraz strefę odchudzania – wszystko, co potrzebne jest Twojemu ciału.

W swojej ofercie mamy również szeroką gamę zabiegów na ciało, które wymodelują sylwetkę i zlikwidują cellulit. Wśród metod stosowanych w naszych gabinetach kosmetycznych znajdziecie endermologię – terapię próżniową, która nie tylko usuwa pomarańczową skórkę, lecz także poprawia krążenie. Posiadamy zabiegi antycellulitowe na sprzęcie Body Space, a także opalanie natryskowe, depilację laserową oraz liczne techniki masażu.

Dodatkowo CosmoBelle Medical Center łączy w sobie ofertę salon kosmetycznego i poradni specjalistycznych. Osoby borykające się ze słabą kondycją włosów zapraszamy na konsultację do trychologa. Wykonujemy również nowoczesne badanie krwi, na podstawie którego oceniamy witalność organizmu oraz zdolność do utrzymania równowagi. 

To tylko namiastka naszych możliwości – poznaj pełną ofertę CosmoBelle Medical Center w Katowicach!