fbpx

Skip to Content

Co warto wiedzieć o wypełnianiu ust kwasem hialuronowym

Usta przyciągają wzrok – to często właśnie na nie spoglądamy w trakcie rozmowy, są też uznawane za jeden z największych atrybutów kobiecości. Nic więc dziwnego, że wiele kobiet, decyduje się na zabiegi modelowania ust, z czego najpopularniejszą metodą jest wypełnianie ust kwasem hialuronowym.

0 Continue Reading →

Na czym polega trychologia

Usługi z zakresu trychologii zyskują na popularności. Coraz więcej osób zapisuje się na wizyty do specjalistów popularnie zwanych “lekarzami od włosów”. Trycholog, jako specjalista zajmujący się wyłącznie problemami dotyczącymi włosów i skóry głowy, skutecznie leczy choroby i schorzenia związane z owłosieniem i pomaga uzyskać zdrowy i estetyczny wygląd włosów.

0 Continue Reading →

Czym jest endermologia i jakie daje efekty?

Cellulit, nierówności skóry, nadmiar tłuszczu – to powszechne problemy pojawiające się bez względu na płeć i wiek. Nowoczesna medycyna estetyczna dysponuje skutecznymi metodami bezinwazyjnymi, które wspomagają walkę z tymi przypadłościami bez użycia skalpela i długiej rekonwalescencji. Przykładem takiego zabiegu pozwalającego osiągnąć znakomite rezultaty bez ingerencji chirurgicznej jest endermologia.

0 Continue Reading →

Popularna hybryda, czyli dlaczego warto zdecydować się na manicure hybrydowy?

Hybryda to kompromis pomiędzy tradycyjnym lakierem a bardziej “radykalnymi” odmianami manicure, np. żelowym czy akrylowym. Manicure hybrydowy nakłada się tak samo jak zwykły lakier, ale po nałożeniu utwardza się go przy pomocy specjalnej lampy UV. Zabieg ten nadaje nałażonej powłoce niezwykłe właściwości.

0 Continue Reading →