SECRET

LASHES

rzęsy
Volume Russian Style
2D – 8D

Każda kobieta wie, że w codziennym życiu trudno znaleźć czas na ciągłe poprawki w makijażu. Dzięki trwale przedłużonym rzęsom unikamy wielogodzinnego stania przed lustrem, a nasze spojrzenie uwodzi, pięknie wygląda i inspiruje każdego dnia.

secretlashes-logo-cosmobelle-clinic

Innowacyjna metoda objętościowa Volume Russian Style 2D 8D

Secret Lashes oferuje proste i nieinwazyjne zabiegi przedłużania rzęs, które podkreślają nasze naturalne piękno. Co więcej zabieg ten wykonany poprawnie nie szkodzi rzęsom. „Teraz i Twoje oczy mogą być hipnotajzing  – mówi Marta Śledziewska z Secret Lashes.

Hit ostatniego sezonu to metody objętościowe: 2D do 8D

hd-12

To od ciebie zależy jak intensywnie mają wyglądać Twoje rzęsy. Mogą być delikatne i lekkie jak skrzydła motyla, dając pożądany efekt. Mogą również być intensywne, głębokie w stylu Russian Volume. Ty wybierasz, nasze stylistki wykonują takie, jaki sobie wymarzysz.
Rzęsy marki Secret Lashes są mięciutkie, delikatnie, nie obciążają naturalnych rzęs. To rzęsy z włosia norki, o pięknym, trwałym skręcie, dobieranym indywidualnie do budowy oka, abyś wyglądała zjawiskowo pięknie.
To rzęsy odporne na wilgoć i pocieranie, byś mogła aktywnie żyć nie rezygnując ze swych ukochanych sportów i oszałamiać swą urodą nawet na basenie oraz w saunie.
Wygląd i kolor sprawiają, że aplikacje wyglądają bardzo naturalnie. Subtelne, a jednocześnie niezwykłe trwale rzęsy.

Cennik

– Rzęsy założenie 2D – 8D

250 zł

– Rzęsy korekta 2D – 8D

150 zł