Profesjonalne kursy kosmetyczne

Doskonałe uzupełnienie zawodu kosmetyczki

Kosmetologia to dziedzina, która bardzo prężnie się rozwija i wciąż  wprowadza najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, korzysta z osiągnięć medycyny czy chemii, po to by opracowywać najskuteczniejsze metody odmładzania, modelowania sylwetki czy usuwania cellulitu. By do usług swojego salonu kosmetycznego wprowadzić zabiegi z zakresu mezoterapii igłowej, liposukcji ultradźwiękowej czy mikrodermabrazji diamentowej, należy przejść odpowiednie szkolenia kosmetyczne, które kompleksowo przygotowują do bezpiecznego wykonywania tego typu zabiegów. W zawodzie kosmetyczki/kosmetologa niezwykle ważne jest, by regularnie się dokształcać i rozwijać umiejętności, a tym samym zdobywać nowych klientów.

Dlatego Akademia Cosmobelle stworzyła bogatą ofertę szkoleń kosmetycznych, która wychodzi naprzeciw różnorodnym potrzebom kosmetyczek i kosmetologów. Proponujemy zajęcia o zróżnicowanym stopniu zaawansowania. Organizujemy zawodowe kursy kosmetyczne, które przeznaczone są dla osób początkujących oraz posiadających niewielkie umiejętności, a także zajęcia z kosmetyki średniozaawansowanej i zaawansowanej, wśród których znajdziecie szkolenia z kwasu hialuronowego, z karboksyterapii czy laseroterapii. Nasza Akademia przeprowadza także specjalistyczne kursy dotyczące mezoterapii osoczem bogatopłytkowym  oraz trychologii. Z nami wprowadzą Państwo do swojego gabinetu najnowocześniejsze technologie!

Zapraszamy również na kursy kosmetyczne, na których nauczą się Państwo wykonywania najpopularniejszych usług kosmetycznych. Oferujemy kursy manicure, pedicure, przedłużania i zagęszczania rzęs czy szkolenia z wizażu.