PROFESJONALNE SZKOLENIA KOSMETYCZNE

COSMOBELLE

Zdolność, by uczyć się szybciej niż Twoi konkurenci, może stanowić jedyny element przewagi.

Centrum Szkoleniowe Cosmobelle otwiera przed Państwem drogę do świata nowoczesności i profesjonalizmu dzięki szerokiej ofercie szkoleń i kursów z zakresu kosmetyki tradycyjnej oraz nowoczesnej, cieszących się zainteresowaniem osób zawodowo zajmujących się kosmetyką, jak i tych którzy dopiero rozpoczynają karierę w branży.

Gwarantujemy wyposażone w sposób unikalny oraz ponad przeciętne Centrum Szkoleniowe na Śląsku z szerokim zapleczem kontaktów międzynarodowych posiadające dostęp do innowacyjnych technik oraz urządzeń kosmetycznych.

Naszym słuchaczom dajemy możliwość udziału w licznych pokazach i warsztatach. Dla naszych absolwentów oferujemy wysokiej jakości produkty kosmetyczne, nowoczesne urządzenia oraz sprzęt najnowszej generacji w preferencyjnych cenach hurtowych.

twarz
medycyna.estetyczna
cialo
Ekspert Kosmetyki Profesjonalnej

Zakres szkolenia: Pielęgnacja Twarzy

Ekspert kosmetologii i medycyny estetycznej

Zakres szkolenia: mezoterpia, karboksyterapia, laseroterapia

Ekspert Kosmetyki Profesjonalnej

Zakres szkolenia: Pielęgnacja Ciała

Nauka przez praktykę.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ!

Przywiązujemy dużą wagę do ćwiczeń realizowanych przez naszych uczniów.

KONTAKT

Rozwijaj swoje umiejętności

PROMOCJE NA KURSY

nenaerszkoleniamakijaz
banerypromocjewypelniacze10.05
banerypromocjeKURSKOSMETYCZNE

Dlaczego warto wybrać nas?

 • Kadra dydaktyczna z doświadczeniem –  instruktorzy z wysokim wykształceniem, kosmetolodzy, profesjonaliści o najwyższych kwalifikacjach, którzy posiadają wieloletni staż pracy w tym również międzynarodowy.
 • Wyposażenie sal dydaktycznych oraz pracowni kosmetycznych – ekskluzywny, profesjonalnie wyposażony obiekt posiadający multimedialne sale dydaktyczne oraz ponadprogramowo wyposażone pracownie kosmetyczne, dostępność dla każdego słuchacza indywidualnego stanowiska pracy wyposażonego  w  wysokiej jakości produkty, akcesoria oraz sprzęt kosmetyczny.
 • Uzyskane dokumenty – po zakończeniu każdego ze szkoleń, uczestnik otrzymuje Międzynarodowy Certyfikat CSC oraz Zaświadczenie  Ministerstwa Edukacji Narodowej – dokumenty, które zaświadczają o posiadaniu odpowiednich kwalifikacji do przeprowadzania zabiegów kosmetycznych z wykorzystaniem najnowszej generacji urządzeń kosmetycznych, dają prawo do wykonywania zawodu, zwiększają szanse na rynku pracy oraz pozwalają na rozwinięcie atrakcyjności oferty gabinetów kosmetycznych.
 • Zajęcia praktyczne – atutem realizowanych szkoleń jest przekazywanie nie tylko wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim wiedzy i umiejętności praktycznych, które pozwalają na rzeczywiste wykonywanie zabiegów w sposób profesjonalny, zawodowy i odpowiedzialny.
 • Zajęcia prowadzone są w większości na modelkach – jako jedna z nielicznych placówek szkoleniowych zajęcia praktyczne prowadzone są na modelkach organizowanych przez nasze Centrum, dzięki czemu uczymy kreatywnych oraz indywidualnych metod postępowania z potencjalnym klientem.
 • Kameralne grupy – szkolenia prowadzone są w niedużych grupach, dzięki czemu słuchacze mają zapewniony 100%, bezpośredni kontakt z wykładowcą oraz obszerny dostęp do wszystkich materiałów. Mając na uwadze komfort klienta organizujemy także szkolenia w trybie indywidualnym.
 • Współpraca z Powiatowymi Urzędami Pracy – Centrum Szkoleniowe Cosmobelle jest wpisane w Wojewódzkim Urzędzie do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.24/00216/2006. Prowadzimy szkolenia na zlecenia Urzędów Pracy, które organizowane są w celu podniesienia szans uczestników kursów na znalezienie pracy a także podwyższenie ich kwalifikacji zawodowych i dopasowanie umiejętności do potrzeb lokalnego rynku pracy.
 • Elastyczność – w przypadku indywidualnych potrzeb przeprowadzamy szkolenia wykraczające poza naszą  ofertę szkoleniową. Dla osób które dojeżdżają z zagranicy lub z odległych miejsc, istnieje możliwość organizacji szkoleń w trybie przyspieszonym, bardziej intensywnych.
 • Wyróżnienie – pomocne programy lojalnościowe dla uczestników szkoleń.
 • Atmosfera – poza niekonwencjonalnym zapleczem naukowym przykładamy szczególną wagę aby zapewnić należytą atmosferę tak aby pobyt w naszym Centrum stał się okazją do nawiązywania pozytywnych kontaktów zawodowych oraz był inspirującym przeżyciem które zmotywuje uczestników do dalszego rozwoju zawodowego.
 • Korzystna oferta kredytowa – na wszystkie szkolenia znajdujące się w naszej bogatej oferty, urządzenia oraz sprzęt i produkty kosmetyczne.