Kosmetologia dla wymagających

Poznaj Cosmobelle Clinic

Nasz salon kosmetyczny powstał powstało 16 lat temu, z myślą o Klientach ceniących sobie

komfort, profesjonalizm oraz najwyższą jakość usług.

Przez ten czas zyskaliśmy uznanie i zaufanie wielu z Państwa oraz stale poszerzaliśmy ofertę zabiegów na ciało i twarz.

Pomysłodawcą i właścicielem Cosmobelle Clinic jest Teresa Seemann, założycielka szkoły kosmetycznej kształcącej w oparciu o innowacyjne programy nauczania oraz właścicielka hurtowni kosmetyczno-medycznej. Jako właściciel dba o zachowanie najwyższych standardów oraz nadzoruje pracę całego zespołu

Teresa Seemann

Kosmetolog, trycholog, naturopata, ekspert z zakresu mikroskopowej analizy żywej kropli krwi, międzynarodowy szkoleniowiec z zakresu kosmetologii estetycznej. Właścicielka Cosmobelle Clinic, założycielka Międzynarodowego Centrum Szkoleniowego, prezes Perfect Body.

Od kosmetyki aż po rehabilitację – stawimy na rozwój

Na przestrzeni lat Cosmobelle Clinic rozwijał się bardzo dynamicznie… Na bieżąco śledzimy światowe trendy, wprowadzamy najnowsze technologie oraz pełen zakres wzajemnie uzupełniających się zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej, medycznej, tradycyjnej, fizykoterapii, rehabilitacji, dietetyki, a także trychologii  oraz badania żywej kropli krwi. Dzięki kompleksowej ofercie odpowiadamy na oczekiwania i potrzeby Klientów, którzy chętnie do nas powracają.

Nasz zespół to certyfikowani kosmetolodzy, kosmetyczki, trycholog, dietetyk, fizykoterapeuta oraz inni specjaliści, którzy stale podnoszą swoje umiejętności i pozyskują bezcenne doświadczenie.

Udostępniamy do Państwa dyspozycji przeszło 300 m powierzchni, luksusowe i przestronne gabinety wyposażone w najwyższej jakości sprzęt zabiegowy – urządzenia do liposukcji ultradźwiękowej, maszyny Body Space, mikroskopy, lasery czy specjalistyczną aparaturę, które pozwalają na uzyskanie w krótkim czasie wyjątkowych i pożądanych efektów. Przygotowaliśmy także przyjazną strefę klienta – multimedialny VIP Room z dostępem do Wi-Fi.

COSMOBELLE CLINIC ENTRY

Naszym niewątpliwym atutem a zarazem priorytetem, jest indywidualne podejście do każdego klienta i jego problemu. Dążymy do poznania i zrozumienia oczekiwań pacjenta co umożliwia przygotowanie prawidłowego i optymalnego planu postępowania dermo-kosmetologicznego oraz holistyczną opiekę nad pacjentem. Dzięki kompleksowej i zawodowej obsłudze wychodzimy naprzeciw wymaganiom naszych klientów.
Zapraszamy serdecznie Państwa na indywidualne konsultacje i zabiegi kosmetyczne – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Cosmobelle Clinic