MODELOWANIE

I POWIĘKSZANIE UST

najpopularniejsza metoda

korekty ust

Modelowanie i powiększanie ust

Jedną z najpopularniejszych obecnie metod poprawiania wyglądu stało się modelowanie ust – poprawianie ich konturu, powiększanie objętości. Zabieg może być wykonywany bez względu na wiek pacjenta. U młodych kobiet a także mężczyzn, korekta dotyczy przeważnie zbyt mało wykształconej wargi górnej lub dolnej. W późniejszym wieku dokonujemy głównie korekty konturu warg i zmian wynikających z postępującego procesu starzenia się ust związanego z odwodnieniem czerwieni wargowej. Usta są lepiej nawilżone, odzyskują kolor i młodzieńczą jędrność. Powiększenie objętości ust powoduje, że znikają małe i większe zmarszczki dookoła ust, co daje ogólny efekt odmłodzenia.

Efekty zabiegu:

  • podkreślenie konturu ust
  • zwiększenie objętości ust
  • poprawa nawilżenia ust
  • podniesienie kącików ust
  • poprawa symetrii ust
  • redukcja zmarszczek wokół ust (tzw. zmarszczki palacza)

Zabieg może być wykonywany w znieczuleniu stomatologicznym lub przy użyciu kremu znieczulającego Emla. Poprzedzony jest konsultacją z kosmetologiem. Preparat podawany jest przy użyciu igły lub tępo zakończonej kaniuli. Zabieg trwa ok. 30 minut. Efekt zabiegu utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy i jest uzależniony od rodzaju i ilości użytego preparatu, cech osobniczych i środowiskowych klienta.

wypelniacze-usta-CosmoBelle-Clinic

Zabieg polega na wypełnieniu ust kwasem hialuronowym. Do powiększania i modelowania ust stosuje się specjalnie do tego przystosowane preparaty usieciowanego kwasu hialuronowego, dzięki czemu możliwa jest korekcja konturu i kształtu ust oraz zwiększenie ich objętości i poprawa nawilżenia.

Promocja - tylko w Czerwcu !!

banerek kwas hialuronowy 790

Cennik

– Powiększanie i poprawianie kształtu ust

950 zł