Obsługa Nowoczesnych Urządzeń Kosmetycznych

Profesjonalne szkolenia w Centrum Szkoleniowym Cosmobelle przeprowadzane są według najnowszych i najbardziej efektywnych metod nauczania z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu kosmetycznego używanego tylko w najlepszych salonach kosmetycznych.

Kursanci mają do dyspozycji stanowiska pracy w pełni wyposażone w wysokiej klasy urządzenia, narzędzia, produkty i kosmetyki potrzebne do przeprowadzania zabiegów kosmetycznych.

Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej.
Skrypt z części teoretycznej uczestnicy szkolenia otrzymują na własność.

cosmobell

CZĘŚĆ TEORETYCZNA obejmuje omówienie zagadnień związanych z:

 • BHP w gabinecie
 • Wskazania i przeciwwskazania do wykonania zabiegów z wykorzystaniem BODY HEALTH (Terapia prożniowa) , Mikrodermabrazji diamentowej, Liposukcji Ultradźwiekowej, Peelingu kawitacyjnego, Fal Radiowych RF, Ultradźwięków
 • Metoda zabiegowa – kolejność czynności przeprowadzanych podczas wykonywania poszczególnych zabiegów za pomocą urządzeń BODY HEALTH (Terapia próżniowa), Mikrodermabrazja diamentowej,Liposukcji Ultradźwiekowej, Peeling kawitacyjnego, Fal Radiowych RF, Ultradźwięków
 • Zastosowanie poszczególnych urządzeń w kosmetologii
 • Zasady postępowania powyżej wymienionych zabiegach

 

WARSZTATY PRAKTYCZNE obejmują naukę wykonywania zabiegów z wykorzystaniem:

 • Body Health (Terapia próżniowa)- nieinwazyjna metoda terapii próżniowej pobudzająca tkanki skóry i stymulująca mikrokrążenie. Drenaż limfatyczny usuwa nagromadzone płyny w rejonach objętych schorzeniem, zmniejsza warstwę tkanki tłuszczowej, pobudza system krążenia tętniczego, ułatwia usuwanie toksyn i nadmiaru tłuszczu, modeluje kształt ciała i zmniejsza jego objętość poprzez przyspieszenie rozpadu tłuszczu w najgłębszych pokładach.
 • Ultradźwięki
 • Mikrodermabrazja diamentowa- profesjonalny, mechaniczny peeling czyli złuszczania naskórka warstwami poprzez oddziaływanie na naskórek głowicą pokrytą mikrokryształkami diamentu
 • Liposukcja Ultradźwiekowa
 • Peeling kawitacyjny
 • Fale Radiowe RF
 • Naukę wykonywania poszczególnych zabiegów krok po kroku

 

Po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje Zaświadczenie na druku MEN i Certyfikat CSC, który zaświadcza o posiadaniu odpowiednich kwalifikacji do przeprowadzania zabiegów kosmetycznych z wykorzystaniem najnowszej generacji urządzeń kosmetycznych.
Międzynarodowy Certyfikat daje prawo wykonywania zawodu i zwiększa szanse na rynku pracy oraz pozwala na zwiększenie atrakcyjności oferty usługowej salonów kosmetycznych. Istnieje możliwość wydania Certyfikatu CSC w języku angielskimi lub niemieckim.

Szkolenia prowadzone jest przez trenerów posiadających wykształcenie kierunkowe połączone z wieloletnią praktyką w wykonywaniu zabiegów. Odbywają się indywidualnie lub w małych grupach.

Serdecznie zapraszamy osoby indywidualne, jak i grupy zorganizowane ze szkół i studium kosmetycznych.


Cena szkolenia:
2200 zł brutto

Korzystna oferta kredytowa na wszystkie szkolenia.

Ilość miejsc ograniczona – o wpisie decyduje kolejność zgłoszeń.
Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie lub mailowo.
tel. kom. 500 634 005
e-mail: szkolenia@cosmobelle.pl
Wpłaty prosimy dokonywać w siedzibie firmy Cosmobelle lub na podane przez naszego pracownika konto(dopiero po wcześniejszej rejestracji telefonicznej)

Terminarz szkoleń

Ważna informacja: Program szkolenia jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Centrum Szkoleniowego COSMOBELLE® i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o „Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu odycia sie szkolenia lub odwołania szkolenia z przyczyn od Organizatora niezależnych.