MICROBLADING

naturalnie piękny wygląd brwi już w zasięgu ręki!
makijaż permanentny tychy cosmobelle clinic

Microblading – nowość w makijażu permanentnym!

Makijaż permanentny metodą Microblading pochodzi z Japonii, który zyskał uznanie na całym świecie. Jest to idealna metoda dla osób chcących wyglądać pięknie i naturalnie. Odpowiedni kształt brwi, potrafi dodać twarzy wiele uroku. Pozwala na zupełne rekonstruowanie i uzupełnianie włosów brwi.

Na czym polega
Microblading?

Zabieg makijażu permanentnego polega na iniekcji pigmentu pod skórę przy pomocy cieniutkich igieł. Zabieg wykonuje wyłącznie doskonale przeszkolony personel z ogromnym doświadczeniem praktycznym. Wykonanie pełnego makijażu trwa od 1 do półtorej godziny, co wynika z faktu, że iniekcja pigmentu pod skórę wymaga niebywałej precyzji i skrupulatności.

Microblading
to doskonałe rozwiązanie
dla Pań które:

– nie potrafią same nadać odpowiedniego kształtu brwiom
– w celach estetycznych pragną podkreślić swoją urodę
– chcą zakamuflować mankamenty brwi
– mają problematyczny kształt oczu (asymetria) i chcą to skutecznie ukryć
– są po chemioterapii
– są aktywne fizycznie i regularnie bywają na zajęciach fitness czy basenie

Jak długo
utrzymuje się efekt?

Efekt utrzymuje się od 12 do 18 miesięcy. Po tym czasie zagęszczanie można kontynuować i umówić się na kolejny zabieg. Trwałość makijażu permanentnego uzależniona jest od rodzaju cery, wieku, pielęgnacji oraz innych czynników.

5-10 dni po
mikropigmentacji intenstywność makijażu maleje, nawet do 50% barwy wyjściowej, dlatego nie należy sie niepokoić mocnym efektem zaraz po zabiegu.

Microblading zawsze składa się z pierwszej wizyty oraz koniecznej korekty po upływie 4 tygodni, która wliczona jest w cenę zabiegu.

Cennik - PROMOCJA NA WAKACJE !

– Cena standardowa:

600 zł

– Cena promocyjna:

400 zł

NIE ZWLEKAJ, ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ !