Masaże

WARUNKI UCZESTNICTWA:

  • szkolenia przeznaczone są dla osób początkujących, kosmetyczek, kosmetologów


ZAKRES SZKOLENIA:

  • Ciało

1. Masaż gorącymi kamieniami – jest zabiegiem silnie relaksującym, pomaga osiągnąć uczucie spokoju i odprężenia, redukuje stres, zmniejsza napięcia mięśniowe,korzystnie wpływa na układ krwionośny zmęczenie, przyspiesza metabolizm, przyczynia się do poprawy psychofizycznej sprawności organizmu. Łączy w sobie zalety masażu ze szczególnymi właściwościami wulkanicznych kamieni bazaltowych. Przywraca harmonię ciała i umysłu, powoduje przypływ pozytywnej energii.

czas trwania: 4-6h
cena szkolenia: 450 PLN brutto


2. Masaż stemplami ziołowymi – wywodzi się z tajskiej szkoły masażu. Przywraca nie tylko pogodę ducha i poczucie harmonii, ale też poprawia wygląd ciała. Jeśli Twoi klienci marzą o dalekich wczasach, a nie mogą sobie na nie pozwolić, zafunduj im odrobinę azjatyckiego luksusu w swoim salonie ! Poprawia krążenie krwi i limfy dzięki czemu pobudza przemianę materii i usuwa z organizmu toksyny. Zabieg ten jest niezwykle relaksujący i intensywnie stymuluje zmysły dzięki unoszącym się w powietrzu zapachom olejków eterycznych. Polecamy osobom lubiącym łagodne techniki relaksacji.

czas trwania: 4-6h
cena szkolenia: 450 PLN brutto

 

3. Masaż antycellulitowy- przeprowadzany jest przy wykorzystaniu specjalistycznych technik masażu oraz wykonywany jest na kremach i olejkach zawierających składniki aktywne, co pozwala na odwrócenie powstałej reakcji chemicznej. Doskonale działają na tkankę podskórną usuwając złogi toksyn i szkodliwe produkty przemiany materii, zmniejszając zastoje limfatyczne i pobudzając prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Masaż poprawia odżywianie i dotlenienie komórkowe . W efekcie regeneruje i uelastycznia skórę i zwiększa jej napięcie. Staje się ona gładsza, bardziej jędrna i sprężysta. Masaże tego typu stosowane są zarówno w celach profilaktycznych jak i leczniczych.

czas trwania: 4-6h
cena szkolenia: 450 PLN brutto

 

4. Masaż bańką chińską – działa podobnie jak technika ugniatania w masażu klasycznym, powodując rozluźnienie napiętych mięśni i ich lepsze ukrwienie. Jest doskonały dla osób prowadzących siedzący tryb życia, zestresowanych oraz po wysiłku fizycznym. Wpływa na regulację przemiany materii, co z kolei jest przydatne w redukcji tkanki tłuszczowej, a więc stosuje się go jako element kuracji antycellulitowej lub drenaż limfatyczny. Przyspieszając krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się toksyn z organizmu, które to są również przyczyną cellulitu. Dodatkowo wspaniale relaksuje.

czas trwania: 4-6h
cena szkolenia: 450 PLN brutto

 

5. Masaż I stopnia  – podczas szkolenia przekazywana jest podstawowa wiedza i umiejętności z zakresu:

  •  Budowy anatomicznej człowieka
  •  Masażu klasycznego
  •  Masażu antycellulitowego
  •  Masażu relaksacyjnego

 

czas trwania: 2 dni
cena szkolenia: 1200 PLN brutto, aktualnie trwa promocja 890 PLN brutto

 

6. Masaż II stopnia – podczas szkolenia przekazywana jest podstawowa wiedza i umiejętności z zakresu:

  •  Masaż segmentarny
  •  Drenaż limfatyczny
  •  Masaż Bańką Chińską

 

czas trwania: 2 dni
cena szkolenia: 1200 PLN brutto, aktualnie trwa promocja 890 PLN brutto

 

7. PAKIET UZUPEŁNIAJĄCY I i II stopień
Masaż gorącymi kamieniami + Masaż stemplami ziołowymi

czas trwania: 6-8h
cena szkolenia: 900 PLN brutto, aktualnie trwa promocja 550 PLN brutto8. PAKIET 3+1 GRATIS
Masaż gorącymi kamieniami + Masaż stemplami ziołowymi + Masaż  antycellulitowy + Masaż bańką chińską

czas trwania: 2 dni
cena szkolenia: 1500 PLN brutto, aktualnie trwa promocja 1100 PLN brutto

Ilość miejsc ograniczona – o wpisie decyduje kolejność zgłoszeń.
Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie lub mailowo.
tel. kom. 500 634 005
e-mail: szkolenia@cosmobelle.pl

Korzystna oferta kredytowa na wszystkie szkolenia.

Ważna informacja: Program szkolenia jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Centrum Szkoleniowego COSMOBELLE® i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o „Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu odycia sie szkolenia lub odwołania szkolenia z przyczyn od Organizatora niezależnych.