Teresa Seemann

kosmetolog, trycholog,naturopata

Założycielka oraz właścicielka Instytutu, doświadczony manager od 15 lat, Prezes Perfect Body, właścicielka Hurtowni Kosmetyki Profesjonalnej Cosmobelle, Trycholog, Naturopata, specjalista medycyny estetycznej, ekspert z zakresu badania żywej kropli krwi.

W Swojej firmie dobiera do współpracy najlepszy zespół, dysponujący wiedzą, doświadczeniem, chęcią podnoszenia kwalifikacji oraz szczerym zainteresowaniem potrzebami klientów. Inwestuje w najnowocześniejsze i najlepsze na rynku technologie, ciągle szukając sprawdzonych nowości technologicznych mogących sprostać oczekiwaniom pacjentów.

Medycyną estetyczną zajmuje się z pasji i zamiłowania do piękna. Wszystko co robi, robi z największym zaangażowaniem oraz starannością. Dobro i zadowolenie pacjenta jest jej priorytetem.

Na przestrzeni lat szukała najlepszych rozwiązań dzięki czemu Cosmobelle rozwija się bardzo dynamicznie. Posiada obszerną i wielką wiedzą z zakresu kosmetologii popartą bezcennym doświadczeniem oraz doskonałą znajomością branży estetycznej, dzięki czemu dba o najwyższe standardy zapewniając bezpieczeństwo i efektywność nowych procedur kosmetologicznych wprowadzanych do oferty Instytutu.

Dążenie do poznania i zrozumienia oczekiwań pacjenta umożliwia jej przygotowanie prawidłowego i optymalnego planu postępowaniadermo-kosmetologicznego oraz holistyczną opiekę nad pacjentem. Dzięki kompleksowej i zawodowej obsłudze Klientów spełnia ich wymagania i oczekiwania.

Pasjonatka piękna i zdrowego stylu życia. Zawsze uśmiechnięta i przyjaźnie nastawiona do klienta. Jej priorytetem jest zawsze dobro i zadowolenie klienta. Stale podnosi swoje kwalifikacje i regularnie uczestniczy w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach dotyczących nowych technik oraz nowych preparatów wykorzystywanych w medycynie estetycznej.

Jeżeli zależy Ci na profesjonalnych zabiegach, wykonywanych w ekskluzywnym, doskonale wyposażonym, nowoczesnym, a jednocześnie zacisznym miejscu to Instytut Cosmobelle jest tym, czego szukałeś/aś, a Pani Teresa Seemann strzałem w dziesiątkę.