Teresa Seemann

Właścicielka CosmoBelle Clinic

Kosmetolog, trycholog, naturopata.

Założycielka oraz właścicielka CosmoBelle Clinic, doświadczony manager od 15 lat, Prezes Perfect Body, właścicielka Hurtowni Kosmetyki Profesjonalnej Cosmobelle, Trycholog, Naturopata, specjalista medycyny estetycznej, ekspert z zakresu badania żywej kropli krwi.

W Swojej firmie dobiera do współpracy najlepszy zespół, dysponujący wiedzą, doświadczeniem, chęcią podnoszenia kwalifikacji oraz szczerym zainteresowaniem potrzebami klientów. Inwestuje w najnowocześniejsze i najlepsze na rynku technologie, ciągle szukając sprawdzonych nowości technologicznych mogących sprostać oczekiwaniom pacjentów.

Medycyną estetyczną zajmuje się z pasji i zamiłowania do piękna. Wszystko co robi, robi z największym zaangażowaniem oraz starannością. Dobro i zadowolenie pacjenta jest jej priorytetem.

Na przestrzeni lat szukała najlepszych rozwiązań dzięki czemu CosmoBelle Clinic rozwija się bardzo dynamicznie. Posiada obszerną i wielką wiedzą z zakresu kosmetologii popartą bezcennym doświadczeniem oraz doskonałą znajomością branży estetycznej, dzięki czemu dba o najwyższe standardy zapewniając bezpieczeństwo i efektywność nowych procedur kosmetologicznych wprowadzanych do oferty CosmoBelle Clinic.

Dążenie do poznania i zrozumienia oczekiwań pacjenta umożliwia jej przygotowanie prawidłowego i optymalnego planu postępowaniadermo-kosmetologicznego oraz holistyczną opiekę nad pacjentem. Dzięki kompleksowej i zawodowej obsłudze Klientów spełnia ich wymagania i oczekiwania.

Pasjonatka piękna i zdrowego stylu życia. Zawsze uśmiechnięta i przyjaźnie nastawiona do klienta. Jej priorytetem jest zawsze dobro i zadowolenie klienta. Stale podnosi swoje kwalifikacje i regularnie uczestniczy w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach dotyczących nowych technik oraz nowych preparatów wykorzystywanych w medycynie estetycznej.

Jeżeli zależy Ci na profesjonalnych zabiegach, wykonywanych w ekskluzywnym, doskonale wyposażonym, nowoczesnym, a jednocześnie zacisznym miejscu to CosmoBelle Clinic jest tym, czego szukałeś/aś, a Pani Teresa Seemann strzałem w dziesiątkę.