Kosmetyka Dłoni

MIĘDZYNARODOWY INSTRUKTOR STYLIZACJI PAZNOKCI

Zostań instruktorem stylizacji i przedłużania paznokci-COSMOBELLE

Jesteśmy prężnie rozwijająca się firmą na międzynarodowym rynku. Naszą dewizą jest profesjonalizm, kreatywność i efektywność. Oferujemy ponad trzydzieści rodzajów kursów i szkoleń kosmetycznych na światowym poziomie.

Nasz temperament i nowoczesne podejście do biznesu sprawia,że każdy partner traktowany jest indywidualnie i w rzetelny sposób.
Stworzyliśmy zespół doświadczonych, kreatywnych ludzi ,których celem jest inwestowanie w rozwój, zadowolenie klienta oraz najwyższą jakość wykonywanych usług.
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani Międzynarodowym Kursem Instruktorskim z zakresu stylizacji i przedłużania paznokci firmy Cosmobelle, współpracą partnerską, oraz dystrybucja kosmetyków firmy, nie tylko w kraju, ale także poza jego granicami to serdecznie zapraszamy.

Po ukończeniu szkolenia otrzymają Państwo Międzynarodowy Certyfikat Cosmobelle oraz Państwowe Zaświadczenie na druku MEN, dokumenty te uprawniają do wykonywania usług i prowadzenia szkoleń przedłużania i stylizacji paznokci firmy Cosmobelle na całym świecie. Istnieje możliwość wydania Certyfikatu CSC w języku angielskimi lub niemieckim. W przypadku pozostałych języków wydanie Certyfikatu CSC na podstawie własnego tłumaczenia.

trener

Podstawowe wymagania:

  • ukończony profesjonalny kurs stylizacji paznokci (kopia dyplomu)
  • min 3 lata doświadczenia w zawodzie
  • własna działalność
  • prosimy przesłać na maila:
    – min. 5 zdjęć własnych prac,
    – jeśli Państwo posiadają to adres swojej strony www
    – jeśli Państwo posiadają to kopie dyplomów uczestnictwa w konkursach i mistrzostwach

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt:

tel. kom. 500 634 005
e-mail: szkolenia@cosmobelle.pl

Korzystna oferta kredytowa na wszystkie szkolenia.

Terminarz szkoleń

Ważna informacja: Program szkolenia jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Centrum Szkoleniowego COSMOBELLE® i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o „Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu odycia sie szkolenia lub odwołania szkolenia z przyczyn od Organizatora niezależnych.