Akademia Trychologiczna

Akademia Trychologiczna Cosmobelle & Organics Beauty to seria interaktywnych szkoleń, która podniesie Twoje kwalifikacje i umiejętności w różnych obszarach szeroko rozumianego piękna.
Każdy z profesjonalnie przygotowanych modułów skupia się na innym obszarze – sztuka fryzjerska, trychologia.
Gwarantuje to zdobycie wiedzy i umiejętności na najwyższym poziomie.

Odwiedź naszą Akademię, jeśli chcesz:

  • rozwijać swoje umiejętności i kompetencje
  • wyróżniać się
  • być o krok przed konkurencją
  • budować grono lojalnych Klientów


Oferujemy kompleksowe rozwiązania szkoleniowe, które ułatwią Państwu zapoznanie się z naszymi kosmetykami, EKO zabiegami oraz podstawami Trychologii.

Poziomy szkoleń dostosowane są do indywidualnych potrzeb osób fizycznych jak i profesjonalnych salonów fryzjerskich, które chcą rozwinąć się w ekologicznym kierunku.

Pomożemy Ci zrozumieć ideę eko-pielęgnacji, powiemy, jak dbać o siebie w zgodzie z Naturą, świadomie i z szacunkiem dla środowiska.

Eko-odkrycia, Eko-inspiracje, baza wiedzy i wiele więcej!

Oright_logo
baner_organicsbeauty

Terminarz szkoleń

Ważna informacja: Program szkolenia jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Centrum Szkoleniowego COSMOBELLE® i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o „Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu odycia sie szkolenia lub odwołania szkolenia z przyczyn od Organizatora niezależnych.